3d yazıcılar ile birlikte çocuklarınız için yaratıcı oyuncaklar üretebilirsiniz. Çocuklar kendileri için eğlenceli olan 3d yazıcı ile basılmış ürünleri yeni oyuncak olarak kullanabilirler. Araştırmalarımıza göre yenilikçi ve çok kullanılan bazı 3d yazıcıdan çıkan oyuncakları sizlerle paylaşıyoruz.

Spinning Tops

Spinning Tops, çocuklar için eğlenceli ve basımı kolay bir oyuncaktır. Bu modelin basım süresi 6 saatten az sürmektedir.

Puzzle

Çocuklar için eğlenceli bulmaca tarzı oyuncaklar üretmek, onların oyun süresini uzatacak ve bulmacayı çözmeyi amaçlayacaklardır.

Hayvan Figürlü Puzzle Küp

Çocukların hayvan isimlerini öğrenebilmeleri için güzel bir oyuncaktır. Bu yapboz, kübik formu ve hayvanlardan oluşan kreasyonlar nedeniyle yapbozun tamamlanabilmesi için yeniden yaratmanız gerekecektir.

Döner Kaydırak

Döner kaydırak tamamen plastikten yapılmıştır. 3d yazıcıdan çıkan parçaları birleştirdiğinizde çocuğunuz için eğlenceli bir oyuncak ortaya çıkmış oluyor.

 

Küp Dişliler

Küp dişlileri 3d yazıcı ile bastığınızda çocuğunuz adeta kendini oyun cennetinde bulacaktır. Çocuğunuzun hayal gücünü çılgına döndürebilirsiniz.

 

Satranç Canavarları

Çocuklarınıza satranç oyununu eğlenceli bir şekilde öğretmek için bu oyuncak etkili olabilir. 3d yazıcı ile basılan satranç parçaları kendi aralarında birleştirilerek bir oyun canavarına dönüştürebilirsiniz.

 

Minyatür Mobilya Çekmeceli Oyuncak

Çok kapsamlı özelliklere sahip bir minyatür çekmece arıyorsanız, bu tasarım göz önünde bulundurmanız gereken bir şey olabilir. Minyatür çekmeceler, her biri yaşam boyu versiyon gibi çalışan farklı özelliklerle donatılmıştır.

 

Eğlenceli Araç-Gereç Kutusu

Çocuğunuzun kendi alet çantasını oluşturması, yapım ve tasarım aşamalarında çocuğunuz kullanabileceği öncelikli 3d yazıcı baskı malzemesidir. Bu eğlenceli alet kutusu, kulübenizde çalışmak isteyen çocuklar için ekipmanların yanı sıra oyuncaklar da barındıracak şekilde yapılmıştır.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.