XYZprinting da Vinci Nano

XYZprinting da Vinci Nano 3d yazıcısı, 3d yazıcı teknolojisini yeni kullanan çocuklar için ideal bir tercihtir. Aynı zamanda ailelere maliyet avantajıda sağlamaktadır. Etrafı tamamen koruma altına alınmıştır. Böylece çocuklar baskı esnasında yanlışlıkla ellerini baskı yüzeyine koyamazlar ve çocuklar ellerini yanlışlıkla yakmamış olur. 3d yazıcı çerçevesinde kapağı açmak baskı işlemini durdurmamaktadır. Bu yüzden baskı aşamasında çocuklara dikkat etmek gerekebilir. Yazıcının etkin bir şekilde kullanılabilmesi için şirket tarafından üretilen filamentlerin kullanılması gerekmektedir.

Da Vinci Nano, etkili ve portatif küçük bir yazıcıdır. Herhangi bir montaj gerektirmez. Satın alındığı şekliyle açıp doğrudan baskı işlemini başlatabilirsiniz. Mac ve Windows cihazlarında kolaylıkla çalışır. Da Vinvi Nano sessiz bir şekilde yazma işlemini gerçekleştirir.

Monoprice Select Mini

Monoprice Select Mini, kompakt yapıda, kurulum gerektirmeyen, doğrudan kullanabileceğiniz bir 3d yazıcıdır. Kutudan örnek bir filament çıkmaktadır. Diğer filament türlerini de kullarak baskı yapabilirsiniz.

Select Mini Mac ve Windows cihazlarında kolaylıkla çalışır. Yazıcının etrafında herhangi bir koruma kutusu mevcut değildir. Çocuğunuz için güvenlik endişesi duyuyorsanız bu yazıcıyı tercih etmeyebilirsiniz. Ancak kullanım kolaylığı açısında başlangıç düzeyindeki çocuklar için ideal bir 3d yazıcıdır.

Anycubic i3 Mega

Anycubic i3 Mega, diğer yazıcılara göre daha gelişmiş bir 3d yazıcıdır. Bu yüzden fiyatı biraz daha pahalıdır. Anycubic i3 Mega’yı yanlışlıkla prizden elektriğini keserseniz ya da elektrik kesilirse, yazıcı otomatik olarak durur ve yazdırma işleminin nerede kaldığını hatırlar. 3d baskı kaldığı yerden işlemine devam eder. Aynı zamanda sağlam bir metal çerçeveye sahiptir. Mac ve Windows cihazlarında kolaylıkla çalışır.

Güvenlik açısından çok iyi bir yazıcı olduğunu söyleyemeyiz. Dış çerçevesinde hiçbir koruma yoktur. Bunun yanında kısmen monte edildiği için eksik kısımlarını alıcının tamamlanması beklenmektedir.

Tiertime Up Mini 2

Tiertime Up Mini 2, 3d yazıcıdan ve filament erimesinden kaynaklı gaz salınımı azaltmak için tamamen çerçevelenmiş bir metalik çerçeveye sahiptir. Dış çerçevenin üzerinde kullanım kolaylığı olması açısından dokunmatik ekran mevcuttur. Oldukça güvenli bir dış çerçeveye sahiptir. Dış kısmı tamamen kapalıdır. Mac ve Windows cihazlarında kolaylıkla çalışır. Satın aldıktan sonra kutudan çıktığı şekliyle ek montaj yapmadan kullanıma başlayabilirsiniz.

 

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.